Суд визнав винним та оштрафував в.о. голови Конституційного суду. Його внесуть у реєстр корупціонрерів

сергій,головатий

Голосіївський районний суд міста Києва визнав винним виконувача обов’язків голови Конституційного суду Сергія Головатого у вчиненні адміністративного правопорушення та зобов’язав його сплатити штраф.

Про це повідомляє пресслужба Національного агентства з питань запобігання корупції.

Суд встановив, що Головатий не виконав вимог НАЗК, а саме не усунув порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

"Також він не надав інформації та копії документів, що вимагались у запиті НАЗК від 14 вересня 2023 року. Цим він порушив вимоги п. 1-1 ч. 1, абз. 2 ч. 6, ч. 8 ст. 12 Закону України "Про запобігання корупції", – наголосили в Нацагентстві.

Зазначається, що постанова суду може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення. Водночас після набрання судового рішення законної сили, відомості про суддю будуть внесені до Єдиного державного реєстру осіб, що вчинили корупційні та пов’язані з корупцією правопорушення.

Як повідомлялося, у листопаді 2023 року НАЗК склало протоколи про адміністративне правопорушення стосовно в.о. голови КСУ Сергія Головатого.

Автор: Юлiя Недашківська
  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.