Британська розвідка назвала головний недолік російського ЗРК "Тор"

Читать на русском

Британська розвідка назвала головний недолік російського ЗРК

Британська розвідка назвала головний недолік російського ЗРК "Тор"

Зенітно-ракетний комплекс малого радіусу дії "Тор" відіграє важливу роль для окупаційних військ в Україні. Він призначений для захисту загарбників на передовій.

Про це повідомляє Міноборони Британії у Twitter (Х).

Британська розвідка вважає, що одним із найважливіших протистоянь у війні, як для України, так і для Росії, залишається знищення наземних систем протиповітряної оборони.

Так, для росіян однією з основних систем залишається ЗРК "Тор". Він відрізняється від ЗРК "Панцир", який переважно захищає командні пункти, ЗРК більшої дальності та військово-повітряні бази РФ.

Окупанти використовують "Тор" для протидії українським безпілотникам. Розвідка зазначає, що цей ЗРК фактично є передовою лінією мережі ППО окупантів.

Однак ЗРК "Тор" має низку недоліків. Один із ключових "мінусів" – це витривалість екіпажу.

"З огляду на те, що на кожну систему припадає лише три людини, підтримка високого рівня бойової готовності протягом тривалого часу, найімовірніше, є екстремальним випробуванням на витривалість", – йдеться у зведенні.
  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.