В Ізюмі перевіряють роботу комунальних підприємств

В Ізюмі перевіряють роботу комунальних підприємств

31.03.2021 КУЛЬТУРА

В Ізюмській міській раді опозиційні до мера депутати створили робочі групи для перевірки роботи влади. Про це повідомив керівник Ізюмського відокремленого підрозділу «Стоп корупції» і депутат Ізюмської міської ради Юрій Козлов.

Юрій Козлов Скріншот: СтопКор

«Ми створили три робочі групи згідно з рішенням депутатської комісії. Ми створили першу групу, яка буде перевіряти фінансову роботу виконавчого комітету, друга буде перевіряти фінансову і виробничу діяльність КП «Благоустрій», а третя перевірятиме, як у нашому місті підприємства усіх форм власності та підпорядкування надають жителям платні послуги і куди йдуть ці гроші», — розповів депутат.

Юрій Козлов зауважив, що з першого ж дня роботи комісій – з 29 березня – члени робочих груп стикаються з несамовитим протистоянням з боку чиновників. За словами стопкорівця, працівники виконкому втікають з кабінетів, провокують депутатів, не надають документи. Відео з цими фактами депутати оприлюднюють у соціальних мережах.

«Ми вже розпочали перевірку роботи водоканалу, роботи комунального радіо тощо. Дізналися багато нового… Особливо мене вразило радіо. Виявляється, директорка радіо сама встановлює платні послуги. Витрачає гроші вона без контролю. Обладнання, яке стоїть – взагалі не змогла пояснити, звідки воно, хто купив і коли... А на водоканалі директор взагалі втік з кабінету», — ділиться подробицями Козлов.

Депутат-антикорупціонер зауважив, що за роботою комунальних підприємств буде встановлений пильний контроль з боку депутатських робочих груп.

Усю отриману під час таких перевірок інформацію опозиційні депутати оприлюднюють у соціальних мережах.

Зазначимо, нещодавно ізюмські антикорупціонери з’ясували, що за юридичні послуги «Ізюмводоканалу» сплачено майже мільйон з міського бюджету фірмі, яка має відношення до заступника голови міської ради Ізюма Володимира Мацокіна.

Читати також:
Заступник голови КСУ задекларував православний храм У районному відділі поліції Вінниччини розпочав роботу фронт-офіс
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/v-izyumi-pereviryayut-robotu-komunalnyh-pidpryyemstv/”