У Мелітополі партизани провели чергову успішну операцію: знищені окупанти та техніка

Читать на русском

У Мелітополі партизани провели чергову успішну операцію: знищені окупанти та техніка

У Мелітополі партизани провели чергову успішну операцію: знищені окупанти та техніка

Активісти українського спротиву у тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області провели 1 грудня чергову акцію помсти окупантам. Вони серед білого дня здійснили на в’їзді до міста успішну атаку, унаслідок якої було ліквідовано російських загарбників.

Вони були знищені разом з паливозаправником, окупаційна "влада" у Мелітополі нині намагається приховати наслідки атаки. Подробиці розкрили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

"Несподівану й успішну атаку реалізували 1 грудня 2023 року в обідній час на в’їзді до тимчасово окупованого Мелітополя. Сили українського спротиву знищили декілька російських окупантів та завдали ураження ворожому паливозаправнику ― військова техніка виведена з ладу", – зазначено у повідомленні.

У ГУР додали, що кара наздогнала загарбників на проспекті Богдана Хмельницького, 115. Поруч до окупації розташовувався автоцентр "Лідер". Це місце, стверджують у воєнній розвідці, окупанти облюбували для зупинок "на перекур".

У Мелітополі сили опору провели чергову успішну операцію: знищені окупанти та техніка xdideeieuidqrant

"Головне управління розвідки Міністерства оборони України та відважні українські партизани нагадують: куріння ― вбиває", – іронізують у ГУР.

У розвідці не розкрили подробиць щодо того, скільки саме загарбників вирушили на концерт до Кобзона. Однак додали, що місцеві гауляйтери відчайдушно намагаються приховати наслідки атаки.

"Після чергового успішного нальоту Сил опору, що призвів до ліквідації загарбників та пошкодження їхньої військової техніки, російсько-окупаційна адміністрація у Мелітополі намагається приховати наслідки атаки через страх перед кремлівськими спецслужбами", – зазначили у ГУР.
  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.