Енергетики перевірили об’єкти критичної інфраструктури Київщини

Енергетики перевірили об’єкти критичної інфраструктури Київщини

Енергетики ДТЕК разом з Київською ОВА та ДСНС перевірили готовність критичної інфраструктури Київщини за потреби працювати від альтернативного живлення

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на сайт ДТЕК.

Перевірили понад 50 об’єктів критичної інфраструктури. Зокрема лікарні, котельні, об’єкти водопостачання та водовідведення по всій Київській області.

Під час перевірки комісія зафіксувала час, який потрібен для повного переходу об’єктів критичної інфраструктури на резервні джерела живлення. Він не має перевищувати 30 хвилин. Закладам, де були виявлені недоліки під час тестового перезаживлення, надали рекомендації для їх оперативного усунення.

У ДТЕК наголосили:

Минула зима показала, що ми маємо бути готові до будь-яких викликів. Тому енергетики у співпраці з владою докладають максимум зусиль, щоб у випадку загрози стабільному функціонуванню енергосистеми та обмеженого електропостачання, забезпечити світлом лікарні, котельні, водоканали тощо.

Нагадаймо, що енергетики ДТЕК відновили світло на Київщині після негоди, внаслідок якої без електропостачання залишилися понад 45 тисяч родин.
  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.