ЄС продовжив на рік безоплатний роумінг для українських користувачів – Єврокомісія

Це п’яте продовження роумінгу

Європейська комісія в середу, 10 липня, заявила, що вітає продовження роумінгу між Європейським союзом та Україною на один рік.

«Комісія вітає п’яте продовження ще на дванадцять місяців добровільної угоди між 22 європейськими та сімома українськими телекомунікаційними операторами, яка має на меті забезпечити біженцям з України можливість залишатися на зв’язку», – йдеться у повідомденні.

Раніше Верховна Рада ухвалила в цілому закон щодо імплементації норм європейського законодавства з питань роумінгу. Схвалений парламентом документ передбачає, що українці зможуть користуватися зв’язком у країнах ЄС без додаткових платежів протягом чотирьох місяців, а європейці – в Україні.

У квітні минулого року Рада ЄС підтримала пропозицію не сплачувати українцям додаткові збори за мобільний зв’язок у європейських країнах, а європейці, які подорожуватимуть Україною будуть звільнені від додаткових платежів. Для цього єврочиновники схвалили спеціальні поправки до угоди про асоціацію України з ЄС.

Форум
  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.