Колишнього директора ДП Міноборони викрито на хабарі в $600 тисяч

хабар

На корупційній схемі викрито директора приватного підприємства та ексдиректора одного з державних підприємств Міністерства оборони України.

Про це йдеться в повідомленні Офісу генерального прокурора.

За даними слідства, керівник приватного підприємства та його спільник вимагали гроші у представника ТОВ за передачу права забудови земельної ділянки Міноборони.

Вони мали вплинути на директора держпідприємства, у віданні якого перебувають землі оборони, для укладання тристороннього договору будівництва житлового комплексу.

Неправомірна вигода становила $600 тис.

Під час одержання $320 тис. готівкою, а також договорів про право власності на житлову нерухомість вартістю $280 тис. їх затримано у порядку ст. 208 КПК України.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення особам про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди, а також зловживанні впливом (ч. 2 ст 28 ч 4 ст. 368, ч. 2 ст. 28 ч. 3 ст. 369-2 КК України).

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Автор: Галина Ялівець
  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.