Financial Times: Захист Авдіївки – важке рішення для України

Читать на русском

Financial Times: Захист Авдіївки – важке рішення для України

Financial Times: Захист Авдіївки – важке рішення для України

Рішення завзято захищати Авдіївку в умовах дефіциту людей та боєприпасів може виявитися для України таким же дорогим, як і втрата у Бахмуті досвідчених бійців, що підірвало літній контрнаступ.

Про це пише Financial Times.

«У жовтні і, можливо, у грудні та на початку січня можна було стверджувати, що Україна завдавала непропорційно великого виснаження російським нападникам. Тепер цей аргумент набагато важче навести», — вважає військовий аналітик Генрі Шлоттман.

На його думку, перекидання 3-ї штурмової бригади до Авдіївки все ще може означати намір вивести з неї війська. Але Зеленський і Сирський також можуть мати «раціональні причини» спробувати втримати її. Зокрема це дало б час підготувати оборонні позиції далі на захід. І могло створити символ здатності України протистояти російським силам, що підвищило б моральний дух.

"Питання для українського лідера та його вищого командування — якою ціною. Їм доведеться знайти "хитрий" баланс між збереженням сил і завданням противнику більшої шкоди, ніж вони самі зазнають", — заявив науковий співробітник Національного інституту стратегічних досліджень України Микола Бєлєсков.

На думку Міка Райана, генерал-майора австралійської армії у відставці та військового стратега, битва під Авдіївкою дасть уявлення про те, як Сирський може скоротити «розрив між бажаними політичними результатами свого президента за виснажених військових ресурсів України».

«Як і Бахмут, президент, схоже, не хоче віддавати Авдіївку, навіть якщо військова ситуація вказує на те, що виведення військ тепер може бути найкращим варіантом для збереження бійців, що залишилися. Не віддати територію та зберегти бойові сили за нинішніх умов буде дуже складно», — вважає Райан.

13.02.2024 — різне qrxiquieuidqqant
  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.