Сніжана Єгорова обізвала українок «папуасками» і принизила українську мову

Читать на русском

Сніжана Єгорова обізвала українок «папуасками» і принизила українську мову
Сніжана Єгорова обізвала українок «папуасками» і принизила українську мову

Пропутінська телеведуча Сніжана Єгорова, яка народилася і будувала своє кар’єру в Україні, вкотре видала пропагандистську маячню і націлилася обзивати українців. За власний цинізм вона поплатилася видаленням свого контенту з найголовнішого майданчику, де може поширювати наративи.

Свавілля Єгорової неабияк роздратувало її старшу проукраїнську доньку Стасю Ровінську. Вона оприлюднила кількасекундне відео в InstaStories із висловами мами-колаборантки про жінок-"папуасок" і перекручуванням української мови.

Сніжана Єгорова обізвала українок  heiukiqquidxant

"...патріоток, скажених якихось молодих тьолок з кільцями в носі, папуасок тупор*лих, які розповідають українською мовою, що нам не виграти цю війну без бабів", – емоційно говорила Єгорова.

Ця витівка є не лише обзиванням українських жінок, називаючи їх так званими "тьолками" і "бабами", а й толеруванням расистських висловлювань щодо одного з найдавніших племен Нової Гвінеї – папуасів.

"І потім вони сидять, україномовні українці, які по-українськи одне одному розповідають, як вони будуть воювати до самої перемоги і що треба з цим робити. Треба 4 мільйони українців погнати просто туди [на передову]", – продовжила свою маячню про україномовних колаборантка.

Сніжана Єгорова обізвала українок

Щоб обмежити кількість людей, які можуть побачити відео з емоційними звинуваченнями з боку Єгорової, її донька закликала свою 75-тисячну аудиторію поскаржитися на нього в YouTube, щоб видалити з платформи. Стася Ровінська звикла до аморальних висловлювань своєї мами, тому ставиться до неї байдуже.

Сніжана Єгорова обізвала українок

Як вона пояснює, на пропаганді своєї маячні Єгорова заробляє, тому ціллю старшої доньки є урізання благодійних пожертвувань. "Поскаржтеся на канал! Будь ласка, розкажіть про цей канал. Це прихильниця тероризму. Я не хочу, щоб вона отримувала гроші. Вона там донати збирає і заробляє на цьому", – пояснила Ровінська.

Сніжана Єгорова обізвала українок

Кількість скарг виявилася достатньою, через що YouTube видалив відео з платформи. Нині воно вже недоступне. Стася Ровінська також прочитала кілька коментарів від тих, хто дивився прямий ефір Єгорової, і поширила на свою аудиторію цікаве висловлювання жительниці столиці. "Усім привіт з Києва. Дали світло, можу дивитися Сніжаночку. Ура", – йшлося в повідомленні Олени Котової. І все це відбувається незадовго після масованих російських обстрілів столиці та десятків вбитих і поранених.

Сніжана Єгорова обізвала українок
  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.