Ірпінь відвідали представники Голландського фонду SOEGG

Ірпінь відвідали представники Голландського фонду SOEGG

Ірпінь відвідали представники Голландського фонду допомоги у Східній Європі SOEGG

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис заступника Ірпінського міського голови Андрія Кравчука.

Під час візиту до Ірпеня представники SOEGG зустрілися з першим заступником Ірпінського міського голови Андрієм Кравчуком.

SOEGG відома в Україні своєю благодійною допомогою. Її представники є постійними гостями медичних закладів, до яких регулярно передають необхідне обладнання. В Україні фонд працює з 2011 року, співпрацюючи з Житомирським благодійним фондом "Хлібний Дім".

Представникам фонду розповіли про відбудову Ірпінської громади, соціальне та економічне життя міста після російської окупації.

Ірпінь став одним із найбільш постраждалих від російської агресії міст України. Близько 70% житлового фонду міста було зруйновано або пошкоджено. Наразі ми активно працюємо над відбудовою та робимо все можливе, щоб люди, які вимушені були виїхати з міста через війну, могли якнайшвидше повернутися до своїх домівок

— розповів перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.

Андрій Кравчук поділився з представниками фонду успішними кейсами співпраці Ірпеня з міжнародними партнерами у відбудові міста. Зокрема, йшлося про співпрацю з NEFCO, UNICEF, Урядом Литви та Світовим банком. Окреслив пріоритетні напрямки, де Ірпінь потребує допомоги SOEGG. Також з делегацією обговорили можливість забезпечення медичним обладнанням нового медичного центру по вул. Садовій в Ірпені.

Нагадаймо, що в Ірпені стартував ремонт ще однієї багатоповерхівки.
  • О нас

    На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости недвижимости.