Холодницький не виконав обіцянку до вересня 2019 року передати до суду близько 10 проваджень

Холодницький не виконав обіцянку до вересня 2019 року передати до суду близько 10 проваджень

08.11.2019 СТАТЬИ

На десяток справ САП не спромоглася, бо встигла передати до суду тільки три кримінальних провадження.
Слово і Діло

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури ГПУ Назар Холодницький провалив обіцянку, що планує до вересня 2019 року передати до суду близько 10 кримінальних проваджень.

Об этом сообщает http://redaxe.media

Таку обіцянку він дав 9 серпня 2019 року під час брифінгу, нагадує «Слово і Діло».

«Ми абсолютно акцентуємо свою увагу на створенні Антикорупційного суду з початку його роботи, бо 208 проваджень у всій Україні вже чекають. До кінця серпня ми ще плануємо, попередньо, ще з десяток справ передати до суду», – заявив очільник САП.

Назар Холодницький Заступник Генерального прокурора України — керівник Спеціалізованої аникорупційної прокуратури Генеральної прокуратури України
  • 5У процесі
  • 6Виконано
  • 5Не виконано
  • 16Всього

На офіційному сайті САП повідомлялося, що станом на кінець липня 2019 року за весь час роботи НАБУ і САП до суду було передано 212 справ. Та сама статистика відомства про кінець вересня свідчить про 215 проваджень, направлених до суду. Отже, нескладні математичні обчислення свідчать про те, що йдеться не про десять, а про три кримінальних провадження. Тому обіцянка Холодницького отримує статус «не виконано».

Згідно з моніторингом «Слово і Діло» Холодницький дав 16 обіцянок, з яких 6 виконав, 5 – провалив і ще 5 – має реалізувати.

Раніше ми писали, що НАБУ і САП повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем колишньому першому заступнику секретаря Ради національної безпеки та оборони Олегу Гладковському.

Також «Слово і Діло» повідомляло, скільки у вересні заробили глави НАБУ, САП, НАЗК і ДБР.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2019/11/08/novyna/pravo/xolodnyczkyj-ne-vykonav-obicyanku-veresnya-2019-roku-peredaty-sudu-10-provadzhen”