В Україні скасували довідку

В Україні скасували довідку

12.07.2018 СТАТЬИ

В Україні скасували довідку — "королеву корупції в ДАЇ"
В Україні скасували довідку — "королеву корупції в ДАЇ"

З 18 листопада в Україні скасована "довідка-рахунок", завдяки якій у ДАЇ протягом багатьох років "провертали" корупційні схеми.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. "Увага автовласникам! Відсьогодні ми "вбиваємо" довідку-рахунок — королеву корупції в ДАІ, годувальницю не одного покоління даївців", — написав очільник МВС. Читайте також: За видачу "липової" довідки призовнику лікаря можуть ув’язнити до десяти років Аваков пояснив, що існувала ціла схема, за якою фірми-корупціонери збагачувалися на реєстрації автомобіля.

"Тепер при оформленні автомобіля в Сервісному Центрі МВС продавцю і покупцю достатньо підписати договір купівлі-продажу в будь-якому сервісному центрі України у присутності адміністратора, який засвідчить особистості учасників угоди на підставі їх документів. Засвідчить – безкоштовно", — пояснив користь відміни довідки міністр. Аваков висловив переконання, що лише скасування довідки дозволить побороти корупцію при реєстрації авто.

"Ми саджали до в’язниць, звільняли цілими складами МРЕВ — не допомагало.Необхідні були тільки системні зміни в порядку — і ось сьогодні — свято — все готово! Корупційна можливість "обдирати" автолюбителів через довідки-рахунки — знищена як клас", — написав Аваков. Політик пояснив, що віднині для реєстрації авто необхідно лише підписати договір купівлі-продажу, нотаріально посвідчити цей договір (оплата обов’язкових платежів плюс послуги нотаріуса).

Для покупців нових автомобілів у салонах достатньо надати в Сервісний Центр договір, посвідчений печаткою продавця і свої документи, які передбачають оплату обов’язкових платежів, встановлених законом.

ТСН