Місії МВФ в Україні не буде через рішення КСУ - Зеленський

Місії МВФ в Україні не буде через рішення КСУ - Зеленський

03.11.2020 СТАТЬИ

Україна отримала сигнали від МВФ та інших міжнародних партнерів щодо можливого скасування співпраці через рішення Конституційного Суду щодо визнання неконституційною статті Кримінального кодексу, що передбачає покарання за недостовірне декларування.

Об этом сообщает Политика 2.0

Про це президент Зеленський сказав у програмі “Свобода слова” на телеканалі ICTV.

“Після їхнього ( Конституційного суду – ред.) рішення ми отримали багато сигналів від наших західних партнерів, ми отримали сигнал від Міжнародного валютного фонду – ніякої співпраці не може бути, ніякої місії ви можете не очікувати. А я не хочу приховувати від нашого суспільства, про що йде мова – якщо не буде місії, то в нас буде дірка у бюджеті, про яку ми всі відверто можемо говорити, через світову кризу, кризу в українській економіці, кризу, пов’язану з COVID-19. Тому нам потрібна допомога наших партнерів”, – сказав Зеленський.

Він додав, що аналогічні сигнали Україна отримала від Світового Банку, ЄБРР, від всіх послів “Великої сімки”, які знаходяться в Україні.

Президент зауважив, що на його думку, Конституційний Суд хоче скасувати та демонтувати всю інфраструктуру антикорупційних органів нашої країни.Джерело статті: “https://factor-news.info/misiyi-mvf-v-ukrayini-ne-bude-cherez-rishennya-ksu-zelenskyj/”