Чорну скриньку літака, що розбився під Чугуєвом, поки не знайдено, – СБУ

Чорну скриньку літака, що розбився під Чугуєвом, поки не знайдено, – СБУ

26.09.2020 СТАТЬИ

В авиакатастрофе Ан-26 под Харьковом


Авіакатастрофа під Чугуєвом забрала життя 25 осіб – курсантів Харківського університету Повітряних Сил ЗСУ імені І. Кожедуба та членів екіпажу. Двох поранених у важкому стані доставлено в медустанови. На місці катастрофи тривають пошуки чорної скриньки літака.

Об этом сообщает Слон


Про це інформує пресцентр СБУ.

“За наявною інформацією, навчальні польоти літака Ан-26 почалися о 18.50 і мали тривати до 22.50. Навчальним планом була передбачена підготовка курсантів як льотної, так і штурманської спеціальностей відповідно до курсу бойової підготовки.

За попередньою інформацією, безпосередньо керування літаком курсанти не здійснювали – всі польоти виконував командир. Після виконання частини маршруту о 20.38 він доповів керівнику польотів про відмову лівого двигуна, о 20.40 – запитав про захід на посадку, о 20.43 – пройшов дальній привід, о 20.45 – сталася авіакатастрофа”, – сказано в повідомленні.

Загалом на борту літака перебувало 27 осіб, зокрема 20 курсантів Харківського університету Повітряних сил ЗСУ імені І. Кожедуба та 7 членів екіпажу.

“Прилад об’єктивного контролю літака (“чорну скриньку”) не знайдено. Для його пошуку вжито заходів з обгородження та охорони місця падіння літака”, – зазначили в СБУ.

На місці події працюють офіцери Служби безпеки України, прокурори військової прокуратури і слідчі Державного бюро розслідувань. Обставини, причини та умови авіакатастрофи встановлюються.

Нагадаємо, за уточненою інформацією на борту літака Ан-26, що розбився, було 27 осіб – одного курсанта не допустили до польоту.Джерело статті: “https://informator.press/chornu-skrynku-litaka-shcho-rozbyvsia-pid-chuhuievom-poky-ne-znaydeno-sbu/”