Стало відомо про політичне рішення Марини Порошенко: куди балотуватиметься дружина п’ятого президента

Стало відомо про політичне рішення Марини Порошенко: куди балотуватиметься дружина п’ятого президента

16.09.2020 СТАТЬИ

последние новости в Украине останні новини в Україні

Марина Порошенко очолила список партії "Європейська Солідарність" на виборах до Київради. Порошенко зазначила, що поки що не відчуває себе політиком.

Об этом сообщает Москов пост

Дружина п’ятого президента України Петра Порошенка Марина Порошенка очолила список "Європейської Солідарності" на виборах до Київської міської ради, які відбудуться 25 жовтня. Оголошуючи про своє рішення, Марина Порошенко підкреслила, що вона не відчуває себе політиком, адже в першу чергу вона — громадянка своєї країни, яку дуже любить. Водночас вона заявила, що їй не байдуже, що буде з Україною, і як буде розвиватись Київ. Марина Порошенко підкреслила, що політика – це не красиві гасла, це конкретні дії, від яких дуже часто залежать долі людей.

Марина Порошенко нагадала, що у 2018 році завдяки її діяльності вдалося переглянути й оновити державні будівельні норми, враховуючи європейські стандарти та кращі приклади європейських столиць. Тому її рішення балотуватися до Київської міської ради не в останню чергу зумовлено тим, щоб всі ці нові норми не лишалися на папері, а впроваджувалися в життя.

ASPI news писало, що на майбутніх місцевих виборах у партії "Слуга народу" не дуже великі шанси потрапити до місцевих рад, однак, незважаючи на це, політична сила відмовляється робити ставку на кандидатів в мери з високим рейтингом. ASPI news інформувало, що Володимир Зеленський пояснив висунення кандидатури Олега Філімонова на посаду мера Одеси.

Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/stalo-vidomo-pro-politichne-rishennya-marini-poroshenko-kudi-balotuvatimetsya”