Зеленський закликав Раду зібратися 25 серпня, щоб збільшити мінімальну зарплату українцям

Зеленський закликав Раду зібратися 25 серпня, щоб збільшити мінімальну зарплату українцям

14.08.2020 СТАТЬИ

Президент пропонує збільшити зарплату вже з вересня.

Об этом сообщает Компромат ГРУ

Президент України Володимир Зеленський закликав нардепів зібратися на позачергове засідання 25 серпня та підтримати проєкт закону про збільшення мінімальної зарплати.

Про це пише “Фактор” з посиланням на Офіс президента.

“Президент звернувся до голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з проханням провести позачергове засідання парламенту 25 серпня, після Дня Незалежності України, та закликав народних депутатів підтримати президентський законопроект щодо збільшення розміру мінімальної заробітної платні”, – йдеться в повідомленні.

Зазначають, що збільшення мінімальної заробітної плати до 5 тис. грн – це перший етап. Другим етапом цієї програми буде збільшення до 6 тис. грн із 2021 року. І впродовж 2021 року буде третя частина – до 6500₴

Раніше заступниця голови фракції “Слуги народу” Євгенія Кравчук заявляла, що до порядку денного, можливо, буде додано й інші законопроєкти, але щодо точного порядку денного буде відомо за три дні до проведення сесії.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт, який пропонує з 1 вересня збільшити мінімальну зарплату на 5,86% – до 5 тис.₴Джерело статті: “http://factor-news.info/zelenskyj-zaklykav-radu-zibratysya-25-serpnya-shhob-zbilshyty-minimalnu-zarplatu-ukrayintsyam/”