"Інакше вам доведеться відповісти". Кадиров вимагає від Зеленського "підтвердити свої вибачення" за старий ролик "Кварталу 95"

"Інакше вам доведеться відповісти". Кадиров вимагає від Зеленського "підтвердити свої вибачення" за старий ролик "Кварталу 95"

19.07.2020 СТАТЬИ

Кадиров назвав себе "піхотинцем великого лідера Володимира Путіна"

Глава Чечні Рамзан Кадиров вимагає від президента України Володимира Зеленського "підтвердити вибачення" за ролик, опублікований кілька років тому в шоу студії "Квартал 95", якою тоді керував Зеленський.

Об этом сообщает Устав Груп

"Подивився чергову відповідь Володимира Зеленського на запитання про його образливий відеоролик, який кілька років тому він розмістив в українському гумористичному шоу", – написав Кадиров у своєму Telegram.

Імовірно, він подивився фрагмент інтерв’ю Зеленського 2018 року, яке той дав засновнику видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону.

"Колись я знав Зеленського як людину, яка, визнавши свою провину, мала честь попросити вибачення. Це було гідно чоловіка. Але тільки навіщо тепер, після прийнятих вибачень, намагатися зобразити з себе щось, викручуватися, крутити, намагатися підняти себе? Тепер же ви, отримавши повноваження президента України, щоразу вигадуєте нові версії вибачень. Вам доведеться твердо визначитися зі своєю позицією і підтвердити свої вибачення. Якщо ж ні, то вам доведеться відповісти переді мною не як перед главою республіки, а як перед сином першого президента Чеченської Республіки, героя Росії Ахмата-Хаджі Кадирова, пам’ять якого ви образили", – зазначив глава Чечні.

Він назвав себе "сином загиблого батька" і "піхотинцем великого лідера Володимира Путіна" та закликав Зеленського визначитися зі своїм статусом.Ролик, про який ідеться, показали 2014 року. У ньому на кадри із зображенням глави Чечні, який плаче, було накладено аудіозапис скарг літнього українця на знесення пам’ятника Леніну. Зеленський після публікації ролика попросив вибачення "перед мусульманським світом".

В інтерв’ю Гордону, про яке пише Кадиров, президент України сказав, що не причетний до виробництва ролика, але вирішив попросити вибачення за його авторів після того, як йому "зателефонували" і сказали, що ролик може бути образливим для "мусульманського світу".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-inakshe-vam-dovedetsja-vidpovisti-kadirov-zazhadav-vid-zelenskogo-pidtverditi-svoji-vibachennja-za-starij-rolik-kvartalu-95-1509986.html”