Український борець викликав Усика на бій без правил

Український борець викликав Усика на бій без правил

09.05.2020 СТАТЬИ

Богдана Грицая обурив ролик, який Усик виклав в Instagram

Український борець вільного стилю Богдан Грицай викликав боксера Олександра Усика на бій без правил. Спортсмен опублікував відеозвернення на YouTube, в якому пояснив, що в такий спосіб відреагував на відео Усика в Instagram, де він нокаутує "диванного експерта".

Об этом сообщает Редакция news

"Я, Богдан Грицай з української Шепетівки, звертаюся до Олександра Усика з українського Криму, тимчасово окупованого Російською Федерацією. Олександре, ось подивився твій останній відосик, де ти намагаєшся залякувати людей. Ти що, Кадиров? Насправді я не жартую. Якщо спортсмени бійцівських видів спорту будуть застосовувати свої навички проти прав свободи та людини, то бандитизм кінця Радянського Союзу буде здаватися справедливістю та правопорядком. Я не знаю, Усик, до чого готує тебе твій куратор", – сказав борець вільного стилю.

За словами Богдана Грицая, Усик має зрозуміти, наскільки небезпечними є бої без будь-яких правил.

"Спочатку ти на камеру розповідав про "благословення митрополита", а потім обіцяєш "бити морди народним депутатам". Тепер ти вирішив почати погрожувати всім громадянам України. Судячи з твоїх останніх відео, ти спеціаліст у всьому. Коментуєш усе підряд: медицину, коронавірус, історію, декомунізацію, богослов’я. Особливо кумедним було ото ваше з Ломаченком про етногенез триєдиного російського народу імені Кадирова і Путіна", – додав борець.

Грицай заявив, що реагує так само, як частина українського суспільства, яка не згодна із заявами Усика про окупацію Росією Криму.

"Ти не залишив мені вибору. Я і є той диванний експерт, який стібеться з твоїх ватних відео, малограмотних коментарів, дитячих віршиків і російського сценарію, який ти хочеш просунути. Я той самий, кого собі на біду ти, Олександре, ти викликав на бій без правил. Без будь-яких правил. Я приймаю виклик. Після цього бою ти, Олександре, засвоїш урок, що бої без правил навіть для професійного боксера є неприпустимі. І буде ще один урок: не тобі вирішувати, чий Крим і що писати і говорити українцям", – підкреслив спортсмен.

ВІДЕО
Богдан Грицай викликав на бій без правил Олександра Усика

Волонтери, які ведуть сайт "Миротворець", назвали чемпіонів світу з боксу Ломаченка та Усика "слабкими істотами, які легко стали інструментом російської пропаганди". Їх внесли до розділу "Чистилище".

Усик і Ломаченко знялися у фільмі "Здрастуй, брат, Христос воскрес!", розміщеному 5 травня на YouTube-каналі російського монастиря "Корсунська пустинь". У фільмі Усик, зокрема, заявив, що продовжить підтримувати контакти зі своїми друзями із РФ, незважаючи на хейт на його адресу. А Ломаченко зазначив, що для нього Україна, Росія та Білорусь – це "єдиний народ".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/-ukrajinskij-borets-viklikav-usika-na-bij-bez-pravil-1499102.html”