«Друга людина після Путіна». В Оман прилітав секретар Ради безпеки РФ, коли там був Зеленський — Схеми

«Друга людина після Путіна». В Оман прилітав секретар Ради безпеки РФ, коли там був Зеленський — Схеми

14.02.2020 СТАТЬИ

Радіо Свобода

Об этом сообщает Роспрес

Журналісти стверджують, що Патрушев нібито був в Омані, коли там перебував Зеленський

Радіо Свобода


Секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев прилітав у місто Маскат в Омані, коли там перебував президент України Володимир Зеленський, повідомляють Схеми: корупція в деталях.

За інформацією журналістів, російський силовик прилетів у ніч з 7 на 8 січня тим самим чартерним літаком Bombardier Global Express 6000 з бортовим номером 9H-VJN, який через добу доставив президента України з Маската до Києва.

Схеми повідомляють, що отримавши інформацію про пасажира з Москви від одного джерела, журналістам вдалося отримати її підтвердження і за допомогою іншого, не пов’язаного джерела — в базі даних про перетин кордону Росії.

Згідно з моніторингом російських новин за 8 січня, у той день Патрушев в публічному просторі був відсутній.

Фото: Схеми: корупція в деталях

В Офісі президента заперечують знайомство Зеленського з Патрушевим.

«Президент України Володимир Зеленський не знайомий, ніколи не спілкувався телефоном, не зустрічався і, відповідно, не обговорював жодних питань із секретарем Ради безпеки Російської Федерації Миколою Патрушевим», — сказано у заяві.

В Офісі Зеленського також пригрозили журналістам судовим позовом у разі «подальшого дезінформування населення і недостатньої перевірки інформації редакцією».

Журналісти заявили, що в Офісі президента проігнорували питання про те, з яких причин глава держави скористався саме тим приватним літаком, яким в Оман прилетів секретар Радбезу РФ Патрушев.

У Раді безпеки Росії заявили, що ці питання може коментувати тільки прессекретар Патрушева, проте з ним зв’язатися так і не вдалося.

За словами шеф-редактора російського видання The Insider Романа Доброхотова Патрушев «як силовик, звичайно, він — друга людина після Володимира Путіна».

Читайте також:

«Вовка Аравійський». Реакція соцмереж на поїздку Зеленського в Оман

Нагадаємо, що 5 січня Зеленського помітили в Омані — ЗМІ повідомили, що він перебуває там на відпочинку з сім’єю і оприлюднили фото.

Через кілька годин Офіс президента підтвердив, що Зеленський знаходиться в Омані: там зазначили, що він відправився туди з сім’єю за власні кошти чартерним рейсом. У той же час в повідомленні ОП говорилося про «зустрічі на вищому рівні», які були заплановані «найближчими днями».

Повернувся він з Оману, за даними ОП, 8 січня в зв’язку з катастрофою в Ірані українського літака.

У той же час в ЗМІ повідомлялося, що Зеленський прилетів до Києва лише 9 січня.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/zelenskiy-oman-zhurnalisti-zayavili-shcho-prilitav-patrushev-novini-ukrajini-50070123.html”