Суцільна розруха: в мережі показали страшні фото покинутого інституту на Хортиці

Суцільна розруха: в мережі показали страшні фото покинутого інституту на Хортиці

02.06.2018 ПОЛИТИКА

У мережі з’явилися фото покинутої будівлі на Хортиці, де раніше розташовувався Центральний інститут механізації та електрифікації тваринництва (ЦІМЕТ).

Знімки опублікувала журналістка Марина Вогель на своїй сторінці в Facebook.

"А ось під час поїздки в Запоріжжя натрапила на цю прекрасну будівля в дендропарку на Хортиці. Виявилося, ще в 2007-му тут працював великий інститут ЦІМЕТ. Йому і належав цілий комплекс тут. Але потім щось пішло не так, інститут припинив роботу, все тут закинули і розграбували. Причому ще на фото 2016 року всі було не так сумно, як зараз. Тепер це більше схоже на декорацію до фільмів жахів. Далеко нам до Європи, де борються за кожну будівлю, просто не доводячи до такого стану. Сумно це все", — пише вона.Фото: facebook.com/maryn.vogel

Відзначимо, що ЦІМЕТ був заснований в 1930 році. У нього входив великий комплекс будівель, садів, полів, ферм та експериментальних господарств. Згодом інститут був реорганізований. Зображена на знімках будівля пустує приблизно з 2007 року, в а лютому 2017 пережила пожежу.

Як повідомляв "Апостроф", в мережі з’явилося вражаюче відео про місто Запоріжжя.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2018-06-02/sploshnaya-razruha-v-seti-pokazali-strashnye-foto-zabroshennogo-instituta-na-hortice/131796”