Гройсман: Зараз важливий виклик – підвищення пенсій українцям, які мають великий стаж, але отримували низькі зарплати

Гройсман: Зараз важливий виклик – підвищення пенсій українцям, які мають великий стаж, але отримували низькі зарплати

02.06.2018 ПОЛИТИКА

Гройсман: Із кожним роком тих, хто отримуватиме кращі пенсії, буде більше

Уряд планує в майбутньому підвищити пенсії українцям, у яких є великий трудовий стаж, але вони отримували невеликі зарплати. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на прес-конференції в Харкові 17 травня, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

"Із кожним роком тих, хто отримуватиме кращі пенсії, буде більше... У середньому пенсія в країні від початку реформи зросла приблизно на 700₴.. Зараз для нас важливий виклик – підвищення пенсій українцям, які мають великий стаж, але отримували низькі зарплати. Ми займаємося цим питанням, але для цього потрібні кошти Пенсійного фонду, і ми працюємо над цим", – сказав Гройсман.

3 жовтня 2017 року Верховна Рада схвалила в другому читанні та в цілому урядовий законопроект №6614 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій". Парламент також проголосував за законопроект №6617 "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо підвищення пенсій".

11 жовтня пенсійна реформа набула чинності.

За даними Мінсоцполітики, протягом жовтня 2017 року пенсії перерахували для 10,2 млн осіб з урахуванням індивідуальних показників їхнього заробітку і страхового стажу. Середній по Україні розмір доплат становив 560₴

21 лютого Кабінет Міністрів ухвалив рішення про підвищення пенсій військовослужбовцям із 1 січня 2018 року. 27 квітня завершився перерахунок пенсій військовим пенсіонерам України. За словами віце-прем’єра України Павла Розенка, у середньому пенсії військовим підняли на 1460₴


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/grojsman-zaraz-vazhlivij-viklik-pidvishchennja-pensij-ukrajintsjam-jaki-majut-velikij-stazh-ale-otrimuvali-nizki-zarplati-246677.html”