Туск дав Трампу пораду перед зустріччю з Путіним: Пам’ятайте, хто ваш друг, а хто ваша проблема

Туск дав Трампу пораду перед зустріччю з Путіним: Пам’ятайте, хто ваш друг, а хто ваша проблема

10.07.2018 ПОЛИТИКА

Дональд Трамп и Дональд Туск

Президент Європейської ради Дональд Туск закликав президента США Дональда Трампа під час переговорів з російським лідером Володимиром Путіним не забувати, що саме Європа є стратегічним партнером Вашингтону.

Про це він сказав на прес-конференції у Брюсселі, коментуючи постійні вимоги Трампа до європейських країн збільшити свої оборонні внески.

"Гроші важливі, але солідарність ще більш важлива. Європа першою відреагувала після терактів 11 вересня, а європейські військові разом з американськими беруть участь у місіях в Афганістані. Не забувайте про це, коли ми зустрінемося завтра на саміті, а також, коли ви зустрінетеся з президентом Путіним у Гельсінкі. Завжди варто знати, хто ваш стратегічний друг і хто ваша стратегічна проблема", — цитує Туска Європейська правда.

Зустріч Дональда Трампа і Володимира Путіна відбудеться в столиці Фінляндії Гельсінкі 16 липня.

За словами Трампа, сторони обговорять конфлікти в Україні та Сирії, а також втручання Росії у вибори президента США.

  • Читайте також: Перший повноцінний саміт. Що відомо про майбутню зустріч Трампа і Путіна в Гельсінкі і чого від неї чекають
Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/tusk-dav-trampu-stratehichnu-poradu-pered-zustrichchju-z-putinim-2481249.html”