Заарештованого у Росії українця змусили відмовитися від захисту - адвокат

Заарештованого у Росії українця змусили відмовитися від захисту - адвокат

10.07.2018 ПОЛИТИКА

Ігор Кіяшко утримується в Росії вже три місяці

Заарештований у Росії український юрист Ігор Кіяшко відмовився від послуг приватного адвоката, ймовірно, під тиском силовиків, повідомив його колишній захисник Євген Губін.


Українського адвоката, майора МВС України у відставці Ігоря Кіяшка затримали 10 квітня у російському Нижньому Новгороді, куди він поїхав за медпрепаратом для свого трирічного сина. У Росії йому інкримінують контрабанду деталей авіаційних двигунів та шпигунство на користь України.


За словами адвоката, його сьогодні, 10 липня, не пустили до СІЗО. Надалі не має права доступу до Кіяшка та не зможе отримувати інформацію про нього.

"Він написав заяву про відмову від мене, і тому мене не пустили. Мені показали документи, його заяву про те, що він відмовляється від мене. Я думаю, що його просто змусили від мене відмовитися", — розповів Губін у коментарі Громадському радіо.

Дружина затриманого українця Марина Кіяшко у коментарі Радіо Свобода напередодні заявила, що її чоловіка змусили відмовитись від адвоката. За її словами, його зараз хочуть схилити до підписання зізнання у шпигунстві.

Нагадаймо, що 10 квітня у Нижньому Новгороді затримали майора МВС України у відставці, нині чинного адвоката Ігоря Кіяшка за підозрою в контрабанді і шпигунстві.

Захисника Кіяшка Євгена Губіна з 19 червня не допускали до здійснення адвокатської діяльності, а слідчі дії проводилися у присутності адвоката за призначенням, від послуг якого українець відмовився.

Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/zaareshtovanoho-u-rosiji-ukrajintsja-zmusili-vidmovitisja-vid-zakhistu-advokat-2481394.html”