Порошенко: Кремль повинен погодитися на введення миротворців ООН на всю територію окупованого Донбасу

Порошенко: Кремль повинен погодитися на введення миротворців ООН на всю територію окупованого Донбасу

09.07.2018 ПОЛИТИКА

 Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявив, що Росія повинна погодитися на введення багатонаціональної миротворчої місії під егідою ООН на всю територію тимчасово окупованого Донбасу і на неконтрольовану ділянку російсько-українського кордону,

Про це президент заявив під час спільної прес-конференції з главою Ради ЄС Дональдом Туском і головою Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером у Брюсселі.

"Я вважаю, що єдиним способом змінити ситуацію є опечатати неконтрольовану частину російсько-українського кордону з державою-агресором і забезпечити імплементацію Мінських угод", — цитує Порошенка прес-служба президента України.

Президент підкреслив, що Кремль повинен погодитися на розгортання багатонаціональної миротворчої операції під керівництвом ООН на всій тимчасово окупованій території Донбасу, включно з українсько-російським кордоном.

США та Україна запропонувала розмістити миротворчий контингент під мандатом ООН на всій території Донбасу, включаючи неконтрольовані ділянки кордону з РФ. Київ вважає, що миротворці зможуть стати твердим гарантом досягнення миру.

У той же час Росія, яка контролює бойовиків на сході України, виступає за обмеження мандата миротворців ООН тільки територією на лінії зіткнення.

Кілька країн вже погодилися взяти участь в миротворчій місії.

Дивіться також

  • На Банковій назвали можливу кількість миротворців ООН на Донбасі

Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/poroshenko-kreml-povinen-pohoditisja-na-vvedennja-mirotvortsiv-oon-na-vsju-teritoriju-okupovanoho-donbasu-2481112.html”