Соліст "Бумбоксу" на фестивалі в Києві закликав звільнити Сенцова. Відео

Соліст "Бумбоксу" на фестивалі в Києві закликав звільнити Сенцова. Відео

08.07.2018 ПОЛИТИКА

Сенцов голодує з 14 травня

Глядачі кілька разів повторили за Хливнюком заклик звільнити режисера. Під час виступу на екрані показували фото Сенцова.

Сенцова засудили у РФ до 20 років позбавлення волі 25 серпня 2015 року. Російський суд визнав його винним у створенні в Криму терористичного угруповання і керівництві ним, спробі придбання вибухових пристроїв і незаконному зберіганні вогнепальної зброї та боєприпасів, двох терористичних актах та підготуванні ще одного теракту. Сенцов своєї провини не визнав.

14 травня 2018 року режисер оголосив безстрокове голодування в колонії міста Лабитнангі Тюменської області. Він вимагає звільнити 64 українських політв’язнів, але себе до списку не заніс. 21 червня адвокат політв’язня Дмитро Дінзе повідомив, що у Сенцова проблеми з серцем і нирками.

Сестра режисера Наталія Каплан після відвідин його 6 липня розповіла, що він схуд на 15 кг і не збирається припиняти голодування.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/-solist-bumboksu-na-festivali-v-kijevi-zaklikav-zvilniti-sentsova-video-257227.html”