Театри Києва розказали, що буде з виставами, глядачами та квитками в умовах карантину

Театри Києва розказали, що буде з виставами, глядачами та квитками в умовах карантину

11.03.2020 МЕДИЦИНА

Театри Києва розказали, що буде з виставами, глядачами та квитками в умовах карантину

Станом на 11 березня 15:00 театри міста Києва продовжують працювати і не отримували офіційних розпоряджень про припинення або обмеження роботи через карантин, який запроваджується від 12 березня у столиці та по всій території України.

Об этом сообщает Руспрес

Про це телефоном ТСН.ua повідомили у столичних театрах.

Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка у разі закриття на карантин шукатиме альтернативні методи роботи.

Так, у Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка повідомили, що сьогодні вони продовжують грати вистави і планувати гастролі, однак, що буде через дві години не знають.

"Сьогодні ми граємо вистави, плануємо гастролі, однак. Що буде через дві години ми не знаємо. Чекаємо на офіційні розпорядження. Якщо буде ухвалено рішення про припинення роботи театру, ми будемо розглядати можливість онлайн-трансляцій вистав. Або, якщо обмеження стосуватиметься лише залів з понад 200 глядачів, у нас є камерна сцена, на якій продовжаться вистави", — повідомили в театрі.

Київський національний академічний Молодий театр обіцяє повернути гроші за квитки.

У Молодому театрі також заявили, що чекають на офіційні рішення та поки що продовжують працювати. У разі закриття припинять свою роботу та запевняють, що глядачі квитки не втратять: зможуть або повернути кошти, або скористатися квитками після відновлення роботи.

Театр "Золоті ворота" сподівається, що обмеження стосуватимуться аудиторій у понад 200 людей і вони продовжать роботу.

Театр "Золоті ворота" сподівається, що обмеження стосуватимуться аудиторій у понад 200 людей і вони продовжать роботу, оскільки їхні зали розраховані на 60 осіб.

"Офіційного листа ми поки не отримали. Якщо буде обмеження ми готові закритися. Та все ж таки сподіваємось, що обмеження стосуватимуться залів на 200 людей і більше, а у нас зали 60 глядачів. Тому ми можемо продовжити роботу", — заначили у театрі.

Варто також додати, що усі театри пообіцяли у найближчий час розмістити на своїх офіційних сайтах та у соцмережах інформацію про їх роботу в умовах карантину.

Як вберегтися від коронавірусу Як вберегтися від коронавірусу

Як відомо, мер Києва Віталій Кличко оголосив, що із 12 березня через коронавірус у столиці запроваджують план протиепідемічних заходів та обмежень, що діятимуть попередньо до кінця березня.

На карантин закриваються дитячі садки та школи. Крім того, буде обмежено проведення масових заходів. Це стосується і концертів, конференцій, кіносеансів та інших заходів. Закритими будуть і розважальні центри та розважальні зони в шопінг-молах.

Наразі у Києві на грип та ОРВІ захворіло: дітей– 9 144 (зростання на 3,9%), дорослих – 5 055 осіб (зростання на 2,1%). До медичних закладів шпиталізовано 267 осіб, із них 207 – діти.

Пізніше, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.

Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

В Україні 3 березня зафіксували перший та поки єдиний випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні.

Відео Влада Києва обмежує проведення публічних заходів та навчання у школах і вишах

Київ обмежує не лише роботу дитячих садків та шкіл, а ще й проведення публічних заходів — зокрема, конференцій, кіносеанів, роботу розважальних центрів. Чи готові до такої ізоляції діти — дивіться у сюжеті. Більше про коронавірус в Україні

Влада Києва обмежує проведення публічних заходів та навчання у школах і вишах
ТСН. 12:00
  • Facebook 1
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

Джерело статті: “https://tsn.ua/ukrayina/teatri-kiyeva-rozkazali-scho-bude-z-vistavami-glyadachami-ta-kvitkami-v-umovah-karantinu-1506105.html”