У Шотландії у шлунку кашалота знайшли 100 кілограмів сміття

У Шотландії у шлунку кашалота знайшли 100 кілограмів сміття

03.12.2019 КУЛЬТУРА

У шлунку тварини виявили рибальські снасті, мотузки, пакувальні стрічки, сумки та пластикові стаканчики.

Члени шотландської організації Smass провели розтин кашалота та спробували встановити причину його загибелі / фото facebook.com/Strandings

У кашалота, який загинув після викидання на узбережжя шотландського острова Гарріс, знайшли у шлунку 100-кілограмову кулю зі сміттям.

У шлунку тварини виявили рибальські снасті, мотузки, пакувальні стрічки, сумки та пластикові стаканчики. Експерти з китоподібних зазначили, що наразі незрозуміло, чи вплинуло сміття на загибель кашалота, повідомляє Громадське з посиланням на BBC.

Об этом сообщает http://akzhol-party.info

Місцеві жителі, які знайшли загиблого кашалота на пляжі, вважають, що результати розтину тварини свідчать про загострення проблеми забруднення океану.

Члени шотландської організації Smass, що досліджує загибель китів і дельфінів, провели розтин кашалота та спробували встановити причину його загибелі.

"Тварина не була в дуже поганому стані, хоча ця кількість сміття, імовірно, стала фактором викидання кашалота на узбережжя. Ми не змогли знайти докази того, що це (сміття — ред.) призвело до непрохідності кишківника. Ця кількість пластику в шлунку мала призвести до порушення травлення", — повідомили в організації.

За даними Greenpeace, у світовий океан щороку скидають рибальські снасті вагою понад 55 тисяч двоповерхових автобусів.

Раніше УНІАН повідомляв, що на мілководді біля берегів Англії загинув величезний кашалот.Джерело статті: “https://www.unian.ua/ecology/10777268-u-shotlandiji-u-shlunku-kashalota-znayshli-100-kilogramiv-smittya.html”